Zarezerwuj niezapomniane wakacje z Disney Cruise Line. Zobacz wspaniałe statki pełne magii Disneya i poczuj słynną gościnność Myszki Mickey. Odkryj szereg fantastycznych destynacji takich jak Karaiby, Bahamy, Hawaje, Alaske i Morze Śródziemne.

 

Nasi żeglarze w każdym przedziale wiekowym mogą odpocząć wraz z swoimy rodzinami w luksusowych warunkach jakie gwarantują wszystkie statki Disneyt Cruise Line. Są tam specjalnie dedykowane strefy dla małych dzieci, dla starszych dzieci, dla nastolatków i dla dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Kiedy płyniesz z Disneyem, masz zagwarantowane bogaty pakiet żywieniowy All Inclusive, wspaniały program animacji i rozrywek oraz szereg dodatkowych atrakcji – wspaniałe musicale, pokazy  filmów Disneya,  imprezy z bohaterami Disneya i wiele innych.   Co najważniejsze dla naszych najmłodszych żeglarzy – można tu spotkać ulubionych bohaterów Disneya takich jak Myszkę Mickey, Kaczora Donalda, Pluto i wiele innych postaci ze świata Disneya.  

 

Rejsy statkami DISNEY CRUISE LINE

Previous slide
Next slide

Statki Disneya:

STATEK DISNEY MAGIC

Disney Magic to nie tylko zwykły statek.  To podróż w krainę marzeń, gdzie każdy moment jest wyjątkowy. Wiatr we włosach, zapach soli morskiej, gwiazdy na niebie – to wszystko sprawia, że zapominasz o codzienności i wkraczasz w magiczny świat Disneya.
MAGIC

STATEK DISNEY WONDER

Statek Disney Wonder to prawdziwa opowieść, która rozpoczyna się w momencie, gdy stawiasz stopę na pokładzie. Wszystko tu jest przesiąknięte duchem klasycznych filmów Disneya. Od kolorowych kabin po magiczne korytarze – każdy krok to nowy rozdział w tej bajce na wodzie.
WONDER

STATEK DISNEY DREAM

Majestatyczny statek Disney Dream to  doskonałe połączenie elegancji stylu Art Deco, komfortu, rozrywki i marzeń armatora Disney Cruise Line by stworzyć jeden z najbardziej spektakularnych i eleganckich wycieczkowców pływających po morzu.
DREAM

STATEK DISNEY FANTASY

Statek Disney Fantasy to drugi z bliźniaków we flocie Disney'a (wraz z Disney Fantasy). Statek ten jest znacznie większy niż dwa starsze statki z floty Disney Cruise Line - Disney Magic i Disney Wonder.
FANTASY

STATEK DISNEY WISH

Zapraszamy do największego i najnowszego statku Disney Cruise Line - Disney Wish. Atrium statku twórcy prezentują jako przestronną i elegancką przestrzeń, inspirowaną bajkami stworzonymi przez Walt Disney Company.
WISH

Rozkład rejsów:

Atrakcje na pokładzie: