tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Disneyland Paryż

Restauracje i bary w Walt Disney Studios Park

RESTAURACJE w Walt Disney Studios Park.

 

Całodzienna zabawa z parku Disneyland może nadwyrężyć siły największego entuzjasty. Na terenie Walt Disney Studios Park znajduje się wiele lokali gastronomicznych, w których zjesz obiad, napijesz się kawy, czy zjesz dobry deser. Charakter każdej restauracji jest unikatowy i niepowtarzalny. Możesz wybrać kuchnię najbardziej tobie odpowiadającą, z ciekawym wystrojem wnętrz i atrakcjami dla dzieci.

 

Wszystkim gościom Disneylandu, którzy mieszkają w jednym z hoteli Disneya lub w hotelach  partnerskich polecamy wykupienie również zestawów obiadowych lub kolacyjnych na okres swego pobytu w Disneylandzie. Pozwala to na zaoszczędzenie nawet 15% wydatków na wyżywienie.  Poniżej prezentujemy listę restauracji które usytuowane są w Walt Disney Studios Park.

 

Restauracje podzieliliśmy na trzy klasy, które oznaczone są w następujący sposób:

 $ –  niski koszt, poniżej 11 euro

 $  –  średni koszt, między 11-21 euro
 $  –  wysoki koszt, powyżej  21 euro

 
 
 
  
 
 
 

Restauracja Des Stars 

♦ Lokalizacja – Production Couryard, Walt Disney Studios Park

♦ Rodzaj serwowania – bufet

♦ Rezerwacja stolików – wskazana
♦ Ceny dań – $$
♦ MENU – zobacz obok

♦ Rodzaj kuchni – kuchnia francuska i międzynarodowa
♦ Odpowiedni dla – całej rodziny

 

Restauracja zbudowana w stylu art deco, to miejsce gdzie bywały gwiazdy ekaranu. Z pewnością jest to lokal gwiazd gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, menu jest w formie bufetu, serwowane tu są tradycyjne francuskie posiłki.Restauracja ta znajduje się w Production Couryard w Walt Disney Studios Park. Restauracja słynie z wyśmienitej wołowiny, makaronów i najlepszych amerykańskich deserów.

 

 

 

 

Bistrot Chez Remy 

 

♦ Lokalizacja – Toon Studio, Walt Disney Studios Park
♦ Rodzaj serwowania – obsługa kelnerska
♦ Rezerwacja stolików – wskazana 
♦ Ceny dań – 
♦ MENU – zobacz tutaj
♦ Rodzaj kuchni – kuchnia francuska
♦ Odpowiedni dla – całej rodziny

Bistrot Chez Remy to najnowsza restauracja w Disneylandzie. Zostala otwarta w 2014 roku wraz z atrakcja Ratatouille, która znajduje sie tuż obok. Restauracja serwuje pyszne saladki, potrawy z jagnięciny i wołowiny, Brie de Meaux, duży wybór deserów no i oczywiście słynne danie szefa kuchni RATATOUILLE.  Restauracja cieszy sie bardzo dużym powodzeniem i z racji tego sugerujemy przed przyjściem koniecznie zarezerwować stolik na daną godzinę.  Restauracja usytuowana w Walt Disney Studios Park.The Lucky Nugget Saloon utrzymany jest w klimacie saloonu z początku XIX wieku, pomieszanego z wiktoriańskim stylem. Możesz przyjść na obiad, kolację lub szybką przekąskę. Restauracja oferuje zestawy z hamburgerem, czy pieczoną wieprzowiną, a także opcję bufetową “jesz, ile chcesz”. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-30 euro.

 

 

 

 

Blockbuster Cafe 

♦ Lokalizacja – Backlot, Walt Disney Studios Park
♦ Rodzaj serwowania – kawiarnia samoobsługowa
♦ Rezerwacja stolików – nie wskazana 
♦ Ceny dań – 
♦ MENU – zobacz obok
♦ Rodzaj kuchni – fastood
♦ Odpowiedni dla – całej rodziny

Disney Blockbuster Café znajduje się naprzeciwko wyjścia atrakcji Rock’n Roller Coaster. Jest to bardzo przestronna restauracja, której wnętrza zdobią największe hity kina Disney w ostatnich latach – Ironman oraz Piraci z Karaibów.  Restauracja oferuje pyszne sałatki, kanapki, pizze i bruchetta.

 

 

 

 

Restauracja En Coulisse

♦ Lokalizacja – Frontlot, Walt Disney Studios Park
♦ Rodzaj serwowania – samoobsługowa
♦ Rezerwacja stolików – nie wskazana 
♦ Ceny dań – 
♦ MENU – zobacz obok
♦ Rodzaj kuchni – fastfood
♦ Odpowiedni dla – całej rodziny

Większość filmów złotej ery Hollywood powstała w ogromnych halach zdjęciowych. Były to miejsca, przez które codziennie przetaczał się tłumu ludzi – aktorzy, statyści, oświetleniowcy, rekwizytorzy. Gdy ze sceny schodziły gwiazdy błyskawicznie zmieniano scenografię i przystępowano do kręcenia filmów klasy B. Ambicją Restaurant en Coulisse jest odtwarzanie tej atmosfery. Problem w tym, że przed kamerami nie ma ani jednego aktora – wszyscy mają przerwę obiadową. Restauracja znajduje sie w czesci Front Lot w Walt Disney Studios Park. Restauracja samoobsługowa oferuje cheeseburgery, haburgery, hotdogi, frytki, sałatki i desery.