tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Disneyland Paryż
Oferta pobytów w największym europejskim parku rozrywki. Bezkosztowa anulacja do 7 dni przed wyjazdem.
Zobacz więcej
Previous slide
Next slide

PAKIETY POBYTOWE W HOTELACH OBOK DISNEYLANDU

Zarezerwuj pakiet (hotel+bilety) w jednym z hoteli Disneya, usytuowanych na terenie Disneyland Paris.

PAKIET 2/3

Zarezerwuj pakiet z 2 noclegami i 3 dniami biletów wstępu do Disneylandu.

PAKIET 2/3

2 noclegi w hotelu, 3 dni bilety do Disneyland Park, 3 dni bilety do Walt Disney Sudios Park, transfery shuttle busem hotel-park-hotel, parking, ubezpieczenie, mapki.
Sprawdź ceny

PAKIET 3/4

Zarezerwuj pakiet z 3 noclegami i 4 dniami biletów wstępu do Disneylandu.

PAKIET 3/4

3 noclegi w hotelu, 4 dni bilety do Disneyland Park, 4 dni bilety do Walt Disney Sudios Park, transfery shuttle busem hotel-park-hotel, parking, ubezpieczenie, mapki.
Sprawdź ceny

PAKIET 4/5

Zarezerwuj pakiet z 4 noclegami i 5 dniami biletów wstępu do Disneylandu.

PAKIET 4/5

4 noclegi w hotelu, 5 dni bilety do Disneyland Park, 5 dni bilety do Walt Disney Sudios Park, transfery shuttle busem hotel-park-hotel, parking, ubezpieczenie, mapki.
Sprawdź ceny

Dodatkowa porcja uśmiechu! Marzysz, by przeżyć niesamowitą przygodę? Może chcesz sprawić ogromną radość swoim najbliższym? Jesteśmy przekonani, że doskonałym wyborem będzie wizyta w Disneylandzie! Dotychczas francuski, bajkowy park rozrywki kojarzył Ci się z naprawdę dużym wydatkiem, a dodatkowo nie wiedziałeś, od czego zacząć, by wycieczka była udana? My wiemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe pakiety, dzięki którym zobaczysz dokładnie to, co chcesz i wtedy, kiedy masz na to ochotę! Doradzimy Ci który hotel wybrać aby twój pobyt pozostał na zawsze w pamięci całej rodziny.  Poznaj atrakcyjną ofertę i oszczędź sobie stresu związanego z organizacją. Korzystając z przygotowanych przez nas propozycji, możesz spędzić jeden lub więcej dni w magicznym parku rozrywki!