Statek Disney Wonder wyróżnia się eleganckim, wyrafinowanym wystrojem i wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi dla wygody pasażerów. Razem z bliźniaczą jednostką Disney Magic został stworzony z myślą o rodzinach (budowa rok po roku). Dzisiaj to jeden z najbardziej rozpoznawalnych statków, inspirujący wszystkich wokół, gdy tylko zawinie do portu.

 

Przez cały rok rodziny mogą przeżyć tutaj niesamowity urlop, z gwarancja komfortu, świetnej zabawy i doskonałej obsługi. Z zewnątrz obydwa statki wyglądają bardzo podobnie, ich wnętrza jednak są różne. W wystroju Disney Wonder starano się pokazać wielkość i tajemniczość mórz, poprzez faliste wzory, elementy marmuru i szkła weneckiego. Gości wchodzących na pokład wita wykonana z brązu figura Ariel – Małej Syrenki.

Statek DISNEY WONDER

wonder1
wonder2
wonder6
wonder7
wonder4
wonder5
wonder3
wonder8
wonder11
wonder10
wonder12
wonder9
wonder13
wonder14
wonder18
wonder17
wonder19
wonder22
wonder21
wonder1 wonder2 wonder6 wonder7 wonder4 wonder5 wonder3 wonder8 wonder11 wonder10 wonder12 wonder9 wonder13 wonder14 wonder18 wonder17 wonder19 wonder22 wonder21

Rodzaje kajut:

Previous slide
Next slide

Kajuta wewnętrzna

Obłożenie 3 do 4 osób, powierzchnia ok. 17m². Zawiera: łóżko Queen-size lub 2 łóżka, pojedyncza rozkładana sofa, w części kabin dodatkowo górne rozkładane łóżko (przy obłożeniu 4 osób), podzielona łazienka z wanną i prysznicem. Wyposażenie: specjalne materace Sealy Posturepedic®, pościel ze 100% egipskiej bawełny frotte, kolorowy TV z pilotem, duża część garderobiana, lodówka, sejf, suszarka do włosów, telefon z opcją poczty głosowej, indywidualnie sterowana klimatyzacja, kanapa, biurko, krzesło, zasłona oddzielająca część sypialną, lustro w kształcie bulaja.

Previous slide
Next slide

Kajuta zewnętrzna z oknem

Obłożenie 3 do 4 osób, powierzchnia ok. 20m². Doskonała by spędzić w niej wakacje na morzu wraz z całą rodziną. Ma znacznie więcej miejsca od kabiny standardowej, jej wystrój to eleganckie motywy morskie plus krystalicznie czysty bulaj – okno na świat.

Zawiera: łóżko Queen-size lub 2 łóżka, pojedyncza rozkładana sofa, górne rozkładane łóżko (przy obłożeniu 4 osób), podzielona łazienka z wanną i prysznicem, jeden duży bulaj, lub dwa mniejsze. Wyposażenie: specjalne materace Sealy Posturepedic®, pościel ze 100% egipskiej bawełny frotte, kolorowy TV z pilotem, duża część garderobiana, lodówka, sejf, suszarka do włosów, telefon z opcją poczty głosowej, indywidualnie sterowana klimatyzacja, kanapa, biurko, krzesło, zasłona oddzielająca część sypialną.

Previous slide
Next slide

Kajuta zewnętrzna z tarasem

Obłożenie 3 osoby, powierzchnia ok. 25m², włączając balkon. Obszerna i wygodna, wyposażona specjalnie pod kątem miłośników morskiej przygody (drewno tekowe, importowane płytki, mapy w starym stylu wiszące na ścianach, zaciszny balkon).

Zawiera: łóżko Queen-size lub 2 łóżka, pojedyncza rozkładana sofa, podzielona łazienka z wanną i prysznicem, prywatny balkon z morskimi elementami wystroju. Wyposażenie: specjalne materace Sealy Posturepedic®, pościel ze 100% egipskiej bawełny frotte, kolorowy TV z pilotem, duża część garderobiana, lodówka, sejf, suszarka do włosów, telefon z opcją poczty głosowej, indywidualnie sterowana klimatyzacja, kanapa, biurko, krzesło, zasłona oddzielająca część sypialną.

Previous slide
Next slide

Apartament z 1 sypialnią z tarasem

Obłożenie do 5 osób, powierzchnia ok. 57m², włączając balkon. Miejsce, w którym króluje elegancja, duże powierzchnie i dbałość o szczegóły.

 

Zawiera: sypialnie z łóżkiem queen-size, pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą, pojedyncze rozkładane łózko w ścianie (w pokoju dziennym, lub sypialni), 2 łazienki, garderoba, barek, prywatny balkon.

 

Wyposażenie: lodówka, sejf, suszarka do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, kanapa, biurko, krzesło, telefon z opcją poczty głosowej. Dodatkowo w kabinie: produkty H20 Plus do Spa i kąpieli, pluszowe ręczniki, ręczniki kąpielowe i pościel ze 100% egipskiej bawełny frotte, specjalne materace Sealy Posturepedic®, program „Pillow Talk” czyli możliwość wyboru poduszki (hypoalergiczne, z piór, pianki), pluszowy szlafrok i kapcie, codzienna dostawa smakołyków jak owoce, ciastka, biblioteka multimedialna.

Usługa concierge’a – dodana jako bonus, zaczyna się jeszcze przed zaokrętowaniem i trwa przez cały pobyt na statku.

 

Na 120 dni do wypłynięcia można już zarezerwować online wiele ze świadczeń (wycieczki lokalne, miejsca w restauracji, zabiegi SPA, żłobek, specjalne imprezy typu urodziny, rocznice).

 

Na pokładzie czeka specjalna recepcja dla gości Concierge Suite, która będzie później dostępna przez cały czas rejsu, oferując pomoc przy: rezerwacji wycieczek lokalnych, rezerwacji posiłku do pokoju z jednej z restauracji na pokładzie, rezerwacji miejsc w restauracjach i ich ewentualnych zmian, szybszym zejściu ze statku w portach, planowanie imprez typu urodziny, rocznice itp.

Previous slide
Next slide

Apartament z 2 sypialniami z tarasem

To obszerna kabina dla gości podróżujących w większych grupach (do 7 osób). Powierzchnia ok. 88m² (włączając balkon), eleganckie drewniane meble i bogate tkaniny. Dwie sypialnie (łóżko queen size w głównej i 2 łóżka w drugiej), salon z rozkładaną sofą, 2 łazienki, główna z wanną z hydromasażem, garderoba, barek, prywatny balkon z zestawem wypoczynkowym.

Wyposażenie: lodówka, sejf, suszarka do włosów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, kanapa, stół, krzesło, telefon z opcją poczty głosowej. Dodatkowo w kabinie: produkty H20 Plus do Spa i kąpieli, pluszowe ręczniki, ręczniki kąpielowe i pościel ze 100% egipskiej bawełny frotte, specjalne materace Sealy Posturepedic®, program „Pillow Talk” czyli możliwość wyboru poduszki (hypoalergiczne, z piór, pianki), pluszowy szlafrok i kapcie, codzienna dostawa smakołyków jak owoce, ciastka, biblioteka multimedialna.

Usługa concierge’a – dodana jako bonus, zaczyna się jeszcze przed zaokrętowaniem i trwa przez cały pobyt na statku.

Na 120 dni do wypłynięcia można już zarezerwować online wiele ze świadczeń (wycieczki lokalne, miejsca w restauracji, zabiegi SPA, żłobek, specjalne imprezy typu urodziny, rocznice).

Na pokładzie czeka specjalna recepcja dla gości Concierge Suite, która będzie później dostępna przez cały czas rejsu, oferując pomoc przy: rezerwacji wycieczek lokalnych, rezerwacji posiłku do pokoju z jednej z restauracji na pokładzie, rezerwacji miejsc w restauracjach i ich ewentualnych zmian, szybszym zejściu ze statku w portach, planowanie imprez typu urodziny, rocznice itp.

Ogólne informacje o statku:

Ogólne informacje:

StoczniaFincantieri, Italy
Pierwszy rejs1999r. 
RejestracjaWyspy Bahama
Wyporność84000 ton
Długość300 m. 
Szerokość32 m. 
Wysokość52 m. 
Prędkość max. 45 km/h. 
Załoga 950 osób
Liczba pokładów11
Liczba pasażerów2700 osób
Liczba kajut875 w sumie
262 wewnętrzne
613 zewnętrzne

Strefy ogólnodostępne:

Teatr Disneya977 osób, 4 poziom 
Teatr Buena Vista278 osób, 5 poziom
Galeria zdjęć4 poziom
Recepcja3 poziom
Rezerwacja wycieczek3 poziom 

Strefa dla rodzin:

D Lounge4 poziom
Wide World of Sport Deck10 poziom
Aqua Dunk13 poziom
Goofy’s pool9 poziom
Aqua Lab9 poziom
Nephew’s Splash Zone 9 poziom 
Bibbidi Bobbidi boutique10 poziom 
Sklep Sea Treasures3 poziom
Mickey’s Mainsail, White Caps sklep4 poziom
Quack’s sklep9 poziom

Strefa dla młodzieży:

It’s a Small World Nursery5 poziom
Disney’s Oceaneer Club5 poziom
Disney’s Oceaneer Lab5 poziom
Vibe Teen Club11 poziom
Edge Tween Club11 poziom 
Chill Spa for teens at Senses Spa & Salon9 poziom

Strefa dla dorosłych:

After Hours3 poziom
Senses Spa & Salon9 poziom
Quiet Cove Pool9 poziom
Cove Café9 poziom
Signals9 poziom
Promenade Lounge3 poziom 

Wyżywienie:

Triton / Lumiere 3 poziom
Parrot Cay Restaurant 4 poziom
Animators Palate Restaurant  3 poziom
Tianas Place 10 poziom
Cabanas 9 poziom 
Pinocchio’s Pizzeria 9 poziom
Beach Blanket Buffet  
Pluto Dog House  
Goofys Galley  
OGills Pub  
Palo – adults only  

Rozkład rejsów:

Jesteś zainteresowany rejsem Disney Cruise Line? Wypełnij formularz, a prześlemy ofertę.