tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

DISNEYLAND PARYŻ - usługi dodatkowe

Disney Photo Pass

Zatrzymaj magiczne chwile w Disneyland Paryż na zawsze !

Koszt tylko 79 EUR. (w sumie za całą rodzinę).

Już teraz oferujemy naszym klientom możliwość wykupienia cyfrowego portfela tzw. PHOTOPASS+  zawierającego wszystkie pamiątkowe zdjęcia zrobione podczas wizyty w parkach Disneylandu.

 

DISNEY PHOTOPASS+ – jak działa ?

Po wykupieniu usługi PhotoPass+, klienci otrzymują specjalna kartę z kodem kreskowym. Podczas pobytu w Disneylandzie, jak tylko Państwu zostanie zrobione zdjęcie, wystarczy podać uprawnionej osobie z obsługi parku swoja kartę, a zdjęcia zostaną automatycznie dodane na Państwa koncie karty PhotoPass+.  Po powrocie z wyjazdu, wystarczy wejść na stronę www.disneyphotopass.eu , zalogować sie na swoje konto, a następnie ściągnąć dowolną ilość swoich zdjęć.  Wszystkie zdjęcia wykonane są przez profesjonalnych fotografów w wysokiej rozdzielczości. Na ww. stronie oprócz zdjęć można również zamówić wiele gadżetów Disneya ze swoimi zdjęciami – kubki, etui na telefon, t-shirty, kalendarze, plakaty itd.   Wszystkie zamówione gadżety, zostaną następnie wysłane poczta pod wskazany adres.

 

DISNEY PHOTOPASS+ – ile kosztuje ?

Cena usługi PhotoPass+ wynosi 79 EUR i należy ja zamówić przy rezerwacji swojego pobytu w Disneylandzie.

 

DISNEY PHOTOPASS+ – gdzie można robić sobie zdjęcia?

Zdjęcia w systemie PhotoPass+ można robić na dwa sposoby. W wybranych kilkunastu atrakcjach Disneylandu ustawione sa kamery, które wykonują zdjęcia klientom podczas korzystania z danej atrakcji. Zdjęcia można zrobić sobie również w towarzystwie ulubionych postaci z kreskówek Walta Disneya (Mickey Mouse, Goofy, Pluto, Kaczor Donald i wielu innych) – postacie te będzie można spotkać w wybranych miejscach w Disneylandzie i również zamówić zdjęcia z nimi.

 

DISNEY PHOTOPASS+ – ile osób może korzystać z jednej karty ?

Z jednej karty PhotoPass+ może korzystać bez ograniczenia cała rodzina.

 

DISNEY PHOTOPASS+ – jak długo działa karta ?

Karta PhotoPass+ działa 10 dni od chwili jej aktywacji.