DISNEYLAND PARIS - premium access

Disneyland Paris - premium access

Premium Access to dodatkowo płatna usługa w parkach Disneylandu, która umożliwia skrócenie czasu oczekiwania do wybranych najbardziej popularnych atrakcji Disneylandu. Aby skorzystać z usługi Premium Access należy zainstalować główną aplikację Disneylandu na swoim telefonie komórkowym, a następnie wykupić wejścówki na wybraną atrakcję i godzinę wstępu. Po tym należy udać się do wybranej atrakcji do oddzielnego wejścia tylko dla posiadaczy wejściówek Premier Access. 

Jak wykupić Premier Access?

Zciągnij główną aplikacje Disneyland Paris i zainstaluj na swojej komórce, a następnie utwórz nowe konto osobiste.

Wprowadź do aplikacji numer swojego biletu wstępu lub numer swojej rezerwacji hotelowej jeśli taką posiadasz.

Po przyjeździe do Disneylandu, otwórz aplikacje i wybierz daną atrakcję, którą jesteś zainteresowany. Wprowadź liczbę osób i wybierz dostępną godzine wstępu.

Na koniec dokonaj płatności. O wskazanej godzinie udaj się do wybranej atrakcji i zeskanuj kod QR z aplikacji. Baw się dobrze!

Czy można korzystać z usługi Premium Access nie używając telefonu komórkowego ?

Tak. Premium Access można wykupić w formie papierowej w punkcie City Hall w Disneyland Park oraz w Studio Services w Walt Disney Studios Park.

Z których atrakcji można korzystać w usłudze Premier Access ?

  • Disneyland Paris Park: Big Thunder Mountain (102cm), Peter Pan’s Flight, Star Wars Hyperspace Mountain (120cm), Buzz Lightyear Laser Blast, Autopia (132cm), Indiana Jones and the Temple of Peril (140cm), Star Wars: The Adventures Continue (102cm), Phantom Manor, Orbitron,

  • Walt Disney Studios: Crush’s Coaster (107cm), Ratatouille: The Adventure, The Twilight Zone Tower of Terror (102cm), Cars Road Trip, Avengers Assemble: Flight Force (120cm) oraz Spider-Man W.E.B. Adventure

Ile razy mogę korzystać z pojedyńczego Premium access ?

Premium Access działa jednorazowo na jedną wybraną atrakcję.

Ile Premium Access można wykupić ?

Usługę Premium Access można wykupić maksymalnie trzy razy na każdą atrakcję dziennie.

Ile kosztuje Premium Access ?

Usługa Premium Access kosztuje od 5 do 15 eur w zależności od wybranej atrakcji i pory dnia.

Jak korzystać z Premium Access ?

Po wykupieniu usługi należy udać się do wybranej atrakcji i zeksanować kod QR ze swojej aplikacji.

Ultimate Premier Access - co to jest i jak działa?

Ultimate Premium Access to dodatkowo płatna usługa w parkach Disneylandu, która umożliwia wykupienie Premier Access z góry na cały dzień. Dzięki temu, nie musimy wykupywać oddzielnych wejśiówek Premier Access do każdej atrakcji osobno. Usługa Ultimate Premier Access pozwala na korzystanie ze wszystkich 12 atrakcji w systemie Premier Acess, pod warunkiem, iż z każdej atrakcji korzysta się tylko raz dziennie.

 

Aby wykupić Ultimate Premier Access należy posiadać albo sam bilet wstępu do parku albo mieć zarezerwowany pakiet hotel+bilety. Ultimate Premier Access można zamówić w aplikacji Disneylandu, po uprzednim wprowadzeniu do tej aplikacji numeru swojego biletu wstępu. Klienci, którzy mają wykupiony pakiet hotel+bilety, mogą wykupić Ultimate Premier Access kontaktując się z naszą infolinią. 

 

Cena Ultimate Premier Access  różni się w zależności od dnia pobytu – od 90 eur do 190 eur od osoby za dzień. Aby sprawdzić dokładną cenę prosimy o kontakt z naszą infolinią.