tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

DISNEYLAND PARYŻ - wycieczki autokarowe do Paryża

Wszystkim naszy klientom, którzy mieszkają w jednym z hoteli Disneya, oferujemy wycieczki autokarowe do Paryża. Wycieczki organizowane są codziennie, a autokary wyjeżdżają bezpośrednio spod hoteli. Podczas wycieczki goście mogą zobaczyć najbardziej znane atrakcje Paryża, przeplynąć się statkiem po Sekwanie lub pospacerować po ogrodach Wersalu. 

 

PARYŻ NIEZBĘDNY

Zwiedzanie autokarem + rejs po Sekwanie + zwiedzanie samodzielne.


WYCIECZKA ZAWIERA:

1. Przejazd autokarem z Disneylandu do Paryża i z powrotem.
2. Jednogodzinne zwiedzanie Paryża statkiem po Sekwanie.
3. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie.
4. Wyjazd/przyjazd – 10:15/20:30 (od listopada do marca powrót o 19:45)

 

CENA: 52 EUR (dorosły) i 40 EUR (dziecko 3-12l.)

Wycieczka wyjeżdża spod hoteli New Port Bay Club, Magic Circus lub Santa Fe.  Całodzienna wycieczka do Paryża autokarem połączona z samodzielnym zwiedzaniem miasta. Wycieczka organizowana jest dwupiętrowym autobusem widokowym. Autobus zatrzymuje się w Paryżu obok wierzy Eiffla, skąd rozpoczyna się godzinna wycieczka statkiem po Sekwanie. Podczas tej wycieczki goście mają możliwość zobaczyć największe zabytki Paryża: –  paryski ratusz, kościół St Germain des Prés, Pola Elizejskie, dzielnica Marais, katedra Notre Dame, wieża Eiffla i wiele innych.  Następnie klienci wysiadają i maja do swojej dyspozycji kilka godzin, podczas których mogą samodzielnie zwiedzać miasto. Około 18:00 autokar wraca z powrotem do Disneylandu.

Podczas zwiedzania miasta statkiem istnieje możliwość wysłuchania komentarza wycieczki po francusku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, holendersku i włosku, przy użyciu indywidualnych słuchawek. Wycieczki odbywają się codziennie za wyjątkiem 14 i 27 lipca. Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki. 

 

 

 

 

PARYŻ – Hop On Hop Off

Zwiedzanie dwupiętrowym autobusem turystycznym + zwiedzanie samodzielne.


WYCIECZKA ZAWIERA:

1. Przejazd autokarem z Disneylandu do Paryża i z powrotem.
2. Zwiedzanie Paryża dwupiętrowym autobusem turystycznym.
3. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie.
4. Wyjazd/przyjazd – 10:15/20:30 (od listopada do marca powrót o 19:45)

 

CENA: 80 EUR (dorosły) i 70 EUR (dziecko 3-12l.)

 

Wycieczka wyjeżdża spod hoteli New Port Bay Club, Magic Circus lub Santa Fe.  Całodzienna wycieczka do Paryża autokarem połączona z samodzielnym zwiedzaniem miasta. Wycieczka obejmuje dojazd z/do Disneylandu. Po przyjeździe do Paryża, wycieczka zatrzymuje się obok wierzy Eiffla, skąd rozpoczyna się zwiedzanie miasta dwupiętrowym turystycznym autobusem. Podczas zwiedzania goście mają możliwość zobaczyć największe zabytki Paryża: –  paryski ratusz, kościół St Germain des Prés, Pola Elizejskie, dzielnica Marais, katedra Notre Dame, wieża Eiffla i wiele innych.  Następnie klienci wysiadają i maja do swojej dyspozycji kilka godzin, podczas których mogą samodzielnie zwiedzać miasto. Około 19:30 autokar wraca z powrotem do Disneylandu.

Podczas zwiedzania miasta goście mogą wysiadać i wsiadać do aubotusu dowolną liczbę razy. Istnieje możliwość wysłuchania komentarza wycieczki po francusku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, holendersku i włosku, przy użyciu indywidualnych słuchawek. Wycieczki odbywają się codziennie za wyjątkiem 14 i 27 lipca. Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki. 

 

 

 

PARYŻ – królewski Wersal

Zwiedzanie Wersalu + rejs po Sekwanie.


WYCIECZKA ZAWIERA:

1. Przejazd autokarem z Disneylandu do Wersalu i z powrotem.
2. Zwiedzanie pałacu i ogrodów. 
3. Rejs po Sekwanie statkiem turystycznym.
4. Wyjazd/przyjazd – 10:00/20:30 (od listopada do marca powrót o 19:45)

 

CENA: 130 EUR (dorosły) i 85 EUR (dziecko 3-12l.)

Wycieczka wyjeżdża spod hoteli New Port Bay Club lub Santa Fe. W drodze powrotnej autobus zatrzymuje się dodatkowo w hotelu Magic Circus. Całodzienna wycieczka do pałacu Wersal autokarem połączona z godzinnym rejsem po Sekwanie. Po przyjeździe do Wersalu, istnieje możliwość wysłuchania komentarza wycieczki po polsku, francusku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, holendersku i włosku, przy użyciu indywidualnych słuchawek. Zwiedzanie ogrodów Wersalu samodzielnie. Wyjazd o Paryża w godzinach popołudniowych. Następnie godzinny rejs po Sekwanie, podczas którego goście mają możliwość zobaczyć największe zabytki Paryża: –  paryski ratusz, kościół St Germain des Prés, katedrę Notre Dame,  wieżę Eiffla i wiele innych atrakcji miasta. Około 19:30 autokar wraca z powrotem do Disneylandu.

Wycieczki odbywają się codziennie za wyjątkiem 14 i 27 lipca. Obiad nie jest wliczony w cenę wycieczki.