Disneyland Paryż

DISNEYLAND PARYŻ - godziny pracy

DISNEYLAND PARYŻ – godziny pracy.

Kiedy czynny jest Disneyland?  Do której godziny pracuje Disneyland?  Kiedy najlepiej jechać do Disneylandu?

 

 

Oba parki paryskiego Disneylandu (Disneyland Park i Walt Disney Studios Park) otwarte są codziennie przez cały rok.

 

DISNEYLAND PARK – w okresie zimowym od listopada do marca park otwarty jest od 10:00 do 20:00. W sezonie letnim od kwietnia do października park otwarty jest od 10:00 do 22:00.

 

WALT DISNEY STUDIOS PARK – w okresie zimowym od listopada do marca park otwarty jest od 10:00 do 18:00. W sezonie letnim od kwietnia do października park otwarty jest od 10:00 do 19:00.

 

Władze Disneylandu zastrzegają sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia godzin pracy parków w wybranych dniach roku. Dokładne godziny otwarcia parków podawane są z 2-miesięczynm wyprzedzeniem. Aby sprawdzić godziny pracy w konkretnym dniu prosimy o kontakt telefoniczny z nami.

 

W wybranych dniach w parku Disneyland organizowane są imprezy tematyczne takie jak: Disney Loves Jazz, doroczny maraton, Halloween Party, Party Noworoczne oraz Magical Pride. W tych dniach wstęp do parku może być ograniczony tylko dla gości, którzy posiadają wykupione oddzielne wejściówki na tą imprezę.

 

 

Кiedy najlepiej jechać do Disneylandu ?

Tak jak pisaliśmy wcześniej, Disneyland jest czynny codziennie przez cały rok. Najwięcej klientów przyjeżdża od czerwca do sierpnia i w tym okresie w parku mogą być większe kolejki do poszczególnych atrakcji. W związku z tym, sugerujemy wyjazd jesienią lub zimą. Wtedy jest nie tylko mniej ludzi w parku lecz również są niższe ceny biletów wstępu do parku.  Dodatkowo wtedy organizowanych jest szereg tematycznych imprez takich jak Halloween, Święta Bożego Narodzenia lub impreza Sylwestrowa.