Disneyland Paryż

DISNEYLAND PARIS - posiłki z postaciami Disneya

Wybierz jedną z trzech możliwych opcji posiłków poniżej:

Śniadanie z Myszką Mickey

 

Czy jest cos bardziej ekscytującego od śniadania z Myszką Mickey, z psem Pluto lub z Kaczorem Donaldem? Już teraz możesz przygotować super niespodziankę dla swojego dziecka podczas pobytu w Disneylandzie.

Śniadania serwowane będą albo od godziny 8:15 albo od godziny 9:45 w restauracji Plaza Garden w Walt Disney Studios Park.

 

Śniadanie – amerykański bufet, duży wybór pieczywa i rogalików, jajecznica, szynka, płatki zbożowe, parówki, soki owocowe, ciepłe napoje.

 

Klienci którzy mieszkają w hotelach partnerskich mogą zarezerwować śniadania wyłącznie o godzinie 9:45.

 

 

CENNIK ŚNIADAŃ z MYSZKĄ MICKEY:

 

39 EUR od osoby– klienci, którzy nie mają wykupionych planów śniadaniowych w hotelach
27 EUR od osoby– klienci, którzy mają wykupiony plan śniadaniowy w swoim hotelu i mieszkają w hotelach Davy Crockett, Cheyenne lub Santa Fe
18 EUR od osoby– klienci, którzy mają wykupiony plan śniadaniowy w swoim hotelu i mieszkają w hotelach Sequoia Lodge, New Port Bay Club lub New York
8 EUR od osoby– klienci, którzy mają wykupiony plan śniadaniowy w swoim hotelu i mieszkają w hotelu Disneyland

 

Klienci przebywający w hotelu Disneyland, którzy mają wykupione plany śniadaniowe w hotelu  mają również zapewnione śniadania z Disneyowskimi postaciami gratis.  Postacie te będzie można spotkać przed hotelową restauracją w godzinach 7:30 – 11:00.

 

 

 

* UWAGA! Nazwy usług “OBIAD/KOLACJA Z MYSZKĄ MICKEY ”  oraz “OBIAD/KOLACJA z KSIĘCIEM i KSIĘŻNICZKĄ” są pojęciem umownym. Nie gwarantujemy obecności konkretnej wybranej postaci (np. Myszki Mickey, psa Pluto itp.) podczas posiłków.  Nie ma tez możliwości sprawdzenia która konkretna postać będzie w danym dniu i restauracji.

 

Obiad/kolacja z Myszką Mickey

Obiad z postaciami Disneya

 

Wszystkim naszym klientom, którzy mieszkają w jednym z hoteli Disneyowskich lub partnerskich oferujemy również możliwość wykupienia obiadu lub kolacji w towarzystwie ulubionych postaci z bajek Walt Disney’a – kaczora Donalda, myszki Mickie, psa Pluto  lub innych znanych bohaterów kreskówek.


RESTAURACJA INVENTIONS – Jedna z najlepszych restauracji w Disneylandzie usytuowana w hotelu Disneyland przed głównym wejściem do parku Disneyland. Restauracja w formie bufetu. Restauracja czynna od godziny 12:00 do godziny 22:00;  obecność Myszki Mickey lub innych bohaterów od 12:00 do 15:00. Możliwa rezerwacja na godziny 12:30, 13:00 lub 14:30.  Przed dokonaniem rezerwacji należy skontaktować się z naszym biurem w celu sprawdzenia dostępności wolnych stolików w danym dniu i godzinie. Brak możliwości rezerwacji usługi w niedziele.

 

CENA: 68 EUR (dorosły) i 39 EUR (dziecko 3-12l.)*  – restauracja Inventions

 

* Ceny w EURO od osoby za 1 posiłek.

 

Obiad z Księciem/Księżniczką

 

Wszystkim naszym klientom, którzy mieszkają w jednym z hoteli Disneyowskich lub partnerskich oferujemy również możliwość wykupienia obiadu w towarzystwie Księcia i Księżniczki. Obiad można spożyć w restauracji “Auberge De Cendrillon” usytuowanej w Disneyland Park.

 

RESTAURACJA AUBERGE DE CENDRILLON – elegancka restauracja usytuowana w Disneyland Park w części Fantasyland. Wybór z karty – koktajl, przystawka, dania główne, deser oraz woda mineralna. Dla dzieci specjalne menu – danie główne, deser i napój. Obiady od godziny 12:00 do godziny 16:00. Przy rezerwacji należy wybrać godzinę pobytu – 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 lub 15:30. Przed dokonaniem rezerwacji należy skontaktować się z naszym biurem w celu sprawdzenia dostępności wolnych stolików w danym dniu i godzinie.

 

 

CENA: 79 EUR (dorosły) i 49 EUR (dziecko 3-12l.)*

 

* CENY PODANE W EUR OD OSOBY ZA 1 POSIŁEK.

 

 

* UWAGA! Nazwy usług “OBIAD/KOLACJA Z MYSZKĄ MICKEY ”  oraz “OBIAD/KOLACJA z KSIĘCIEM i KSIĘŻNICZKĄ” są pojęciem umownym. Nie gwarantujemy obecności konkretnej wybranej postaci (np. Myszki Mickey, psa Pluto itp.) podczas posiłków.  Nie ma tez możliwości sprawdzenia która konkretna postać będzie w danym dniu i restauracji.