DISNEYLAND PARYŻ - hotele partnerskie

HOTELE PARTNERSKIE

To 8 hoteli, usytuowanych około 2 km. od Disneylandu. Jest tu luksusowy hotel Radisson z dużym polem golfowym, hotel Magic Circus dla wielbicieli pokazów cyrkowych, marynistyczny hotel Explorers, kompleks apartamentów Adagio itd. 

 

HOTELE PARTNERSKIE:

Co wyróźnia hotele Partnerskie?

  1. PAKETY HOTEL+BILET – w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi, lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya. Co ważne, takie pakiety możemy rezerwować w dowolnej kombinacji (np. 1 nocleg i 1 dzień bilety wstępu, 2 noclegi i 1 dzień bilety, 2 noclegi i 2 dni bilety itd.).
  2. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem.
  3. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU – pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.
  4. DOWOLNY PAKIET – w hotelach partnerskich możemy rezerwować pakiety pobytowe z dowolną liczbą dni i z dowolną liczbą dni wstępów do Disneyalandu.