Disneyland Paryż

DISNEYLAND PARYŻ - VIP TOUR - zwiedzanie z przewodnikiem

Zwiedzaj Disneyland Paris z osobistym przewodnikiem!

 

VIP Tour z przewodnikiem

Prywatna wycieczka VIP dla max. 10 gości. Odkryj jeden lub oba parki Disneylandu z własnym przewodnikiem VIP. Ciesz się spersonalizowaną wizytą wypełnioną magicznymi dodatkami, w tym uprzywilejowanym dostępem do atrakcji i specjalnie zarezerwowanymi miejscami do oglądania pokazów.

 

VIP TOUR zawiera:

– osobisty przewodnik Disneya,
– spersonalizowana wycieczka po parkach Disneya (6 godzin),
– możliwość zwiedzania jednego lub obu parków Disneylandu,
– przyspieszony dostęp do atrakcji bez kolejek,
– dedykowane obszary widokowe na pokazach, paradach i imprezach w parku.

 

 

 

vip tour w disneylandzie

 

Uwaga! W cenie VIP TOUR nie są wliczone bilety wstępu do parku. Klienci przed dokonaniem rezerwacji VIP TOUR muszą wykupić dodatkowo bilet wstepu do jednego lub do obu parków Disneya. Bilety do parków mogą Państwo zamówić w naszym biurze.

 

Grupa może liczyć od 1 do maksymalnie 10 osób (w tym dzieci do lat 3 i osoby towarzyszące). Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki powyżej 6h. za dopłatą. Dostęp do atrakcji i pokazów Disney Classic VIP Tour pozwala cieszyć się nieograniczonym, uprzywilejowanym i przyspieszonym dostępem do  najpopularniejszych atrakcji w Disneyland Paris. Wycieczka obejmuje również korzystanie ze specjalnie dedykowanych stref do zdjęć z postaciami Disneya –  Meet Mickey Mouse, Princess Pavilion, Starport oraz Toon Plaza. Dzieci poniżej 18 roku życia nie mogą być pozostawione same z przewodnikiem VIP TOUR i musi im towarzyszyć osoba dorosła. 

 

 

Aby sprawdzić cenę i dostępność VIP TOUR prosimy o kontakt z naszym biurem.