tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

DISNEYLAND PARYŻ - usługi dodatkowe

Buffalo Bill's Wild West Show

Weź udział w zdobywaniu Dzikiego Zachodu!

 

Nałóż na głowę kowbojski kapelusz i wczuj się w emocjonująca atmosferę wprost z westernu: galopujące konie, polowanie na bizony, strzelaniny, potyczki z Indianami, napad na dyliżans i mnóstwo innych niezapomnianych przygód czeka na Państwa podczas półtoragodzinnego wieczornego show. Przedstawienie odbywa się w dwóch turach: o godz. 18.30 lub 21.30.   Zalecamy wcześniejszą rezerwację (liczba miejsc ograniczona!). Godzina zarezerwowanego wcześniej przedstawienia będzie jeszcze potwierdzona po przyjeździe do hotelu. Miejsca należy zajmować na pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu. Podczas show występuje wiele zwierząt – ze względu na kurz nie polecamy przedstawienia astmatykom. Małe dzieci mogą wystraszyć się ciemności lub strzałów.

 

Podczas spektaklu serwowane jest specjalne menu z Dzikiego Zachodu:

 

dla dorosłych: kosz z pieczywem, Cowboy-chilli, grillowany kurczak, kiełbaski i żeberka, ziemniaki, szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi, woda, piwo lub Coca-Cola, kawa lub herbata. Wino płatne jest dodatkowo. Na zapytanie można zamówić menu wegetariańskie.

 

dla dzieci: grillowany kurczak i kiełbaski, ziemniaki, krem czekoladowy, woda lub Coca-cola.

 

CENA: 58 EUR (dorosły),   45 EUR (dziecko)  – bilety 2 klasa.
CENA: 74 EUR (dorosły),   61 EUR (dziecko)  – bilety 1 klasa.

 

UWAGA! Przedstawienia odbywają się we wszystkie dni tygodnia za wyjątkiem śród i czwartków ! Organizator zastrzega  możliwość przesunięcia lub odwołania spektaklu w określonych dniach.  W dniach 30.03 – 7.04, 27-29.04, 27.07-25.08, 19.10-03.11 obowiązuje dopłata w wysokości 10 eur od osoby.