DISNEYLAND PARYŻ - transfery

Wszystkim naszy klientom, którzy mieszkają w jednym z hoteli Disneya lub w jednym z hoteli partnerskich, oferujemy możliwość zarezerwowania również transferów z paryskich lotnisk CDG, ORLY i BEAUVAIS. Oferujemy transfery autobusowe lub indywidualne z kierowcą.  W naszej ofercie znajdują się również transfery do centrum Paryża.  

 

Transfery indywidualne z kierowcą

Wszystkim naszym klientom przyjeżdżającym do Disneylandu  oferujemy komfortowe indywidualne transfery z kierowcą. Wszystkie transfery organizowane są klimatyzowanymi samochodami lub minibusami (w zależności od liczby osób) z kierowcą, który odbiera gości z danego lotniska lub z innego miejsca w Paryżu i zawozi bezpośrednio do hotelu. Transfery należy rezerwować z jak największym wyprzedzeniem, szczególnie w święta i w sezonie letnim, kiedy to najwięcej klientów korzysta z tego typu transferów.

1-4 pasażerów

5-6 pasażerów

7-8 pasażerów

Lotnisko CDG - Disneyland

 165 EUR

 220 EUR

350 EUR

Lotnisko ORLY - Disneyland

 165 EUR

220 EUR

350 EUR

Lotnisko BVE - Disneyland

 365 EUR

385 EUR

485 EUR

Paryż centrum - Disneyland

 165 EUR

220 EUR

350 EUR

Asterix Park - Disneyland

220 EUR

275 EUR

380 EUR

TRANSFERY AUTOBUSEM z lotniska Charles De Gaulle (45 km.)

Z tego lotniska oferujemy bezpośrednie połączenie do parku Disneyland specjalnym Disneyowskim shuttle bus’em.

 

CENA: 26 EUR (dorosły) i 11 EUR (dziecko 3-12l.)*
* podana cena w eur, od osoby w jedną stronę

 

Podróż autobusem trwa około 45 minut. Autobusy kursują co godzinę codziennie. Autobusem można dojechać do wszystkich hoteli Disneyowskich oraz do hoteli Partnerskich (w wybranych godzinach) za  wyjątkiem Davy Crockett Ranch.  Klienci otrzymują bilety na transfery przed wyjazdem wraz z pozostałymi dokumentami podróży. Autobusy kursują og godziny 08:00 do godziny 19:00. Przed dokonanie rezerwacji, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia godzin odjazdu autobusów. 

 

TRANSFERY AUTOBUSEM z lotniska ORLY (50 km.)

Z tego lotniska oferujemy bezpośrednie połączenie do parku Disneyland specjalnym Disneyowskim shuttle bus’em.

 

CENA: 26 EUR (dorosły) i 11 EUR (dziecko 3-12l.)*
* podana cena w eur, od osoby w jedną stronę

 

Podróż autobusem trwa około 50 minut. Autobusy kursują co godzinę codziennie. Autobusem można dojechać do wszystkich hoteli Disneyowskich oraz do hoteli Partnerskich (w wybranych godzinach) za  wyjątkiem Davy Crockett Ranch.  Klienci otrzymują bilety na transfery przed wyjazdem wraz z pozostałymi dokumentami podróży. Autobusy kursują og godziny 08:00 do godziny 19:00. Przed dokonanie rezerwacji, prosimy o kontakt w celu sprawdzenia godzin odjazdu autobusów.