tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

HOTELE DISNEYA

To 6 hoteli, usytuowanych tuż obok parku Disneylandu (Disneyland *****, New York Art of Marvel ****, Newport Bay Club ****, Sequoia Lodge ***, Santa FE ** i Cheyenne**) oraz  2 kompleksy domków wypoczynkowych Davy Crockett Ranch ** oraz Villages Nature ****, usytuowane okolo 3 km. od parku. 

HOTELE DISNEYA:

Co wyróźnia hotele Disneya i dlaczego warto w nich nocować?

  1. PAKETY HOTEL+BILET – w cenie pakietów pobytowych wliczone są nie tylko noclegi lecz również i bilety wstępu do obu parków Disneya.
  2. EXTRA MAGIC HOURS – to usługa dostępna wyłącznie dla gości hoteli Disneyowskich. Decydując się na nocleg w jednym z hoteli Disneya, bramy Disneylandu otwierają się przed nami 1,5 h. wcześniej. Co to oznacza? Brak kolejek i jeszcze więcej atrakcji.
  3. BEZPŁATNY PARKING – goście wszystkich hoteli Disneya mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe przed swoim hotelem (wszystkie pozostałe osoby płacą za parking w Disneylandzie 30 eur dziennie).
  4. TEMATYCZNY WYSTRÓJ HOTELI – nocleg w jednym z hoteli Disneyowskich to wielka atrakcja sama w sobie. Przebywając w ich wnętrzach można kompletnie oderwać się od rzeczywistości. Każdy z hoteli zbudowany został w innej tematyce stylistycznej. Jest tu bajkowy hotel Disneyland, zbudowany w stylu wiktoriańskiego pałacu, majestatyczny nowomiejski hotel New York w stylu Marvelowskim, hotel Newport Bay Club w stylu marynistycznym, meksykański Santa FE  czy hotel Cheyenne, zbudowany jako małe miasteczko z dzikiego zachodu.
  5. STAŁY DOSTĘP DO POKOJU – to bardzo wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Hotele położone są w bezpośredniej bliskości parku, więc decydując się na nocleg w każdej chwili możemy udać się do pokoju, by odpocząć od nadmiaru wrażeń.
  6. LICZNE ATRAKCJE HOTELOWE – baseny, przejażdżki na kucyku, minifarma, specjalne strefy zabaw dla dzieci, małpi gaj i inne atrakcje – każdy z hoteli Disneya próbuje przyciągnąć gości na szereg różnych sposób.
  7. PLANY ŻYWIENIOWE – tylko goście hoteli Disneyowskich mogą dorezerwować sobe pakiety posiłkowe podczas swojego pobytu – śniadania, dwa posiłki dziennie lub 3 posiłki dziennie, przy czy posiłki te mogą być spożyte nie tylko w restauracjach hotelowych, lecz również i w dowolnej restauracji na terenie parku ( a jest ich kilkadziesiąt).
  8. BEZPŁATNE TRANSFERY DO DISNEYLANDU – pomimo iż hotele Disneyowskie znajdują się przy samym parku, goście hotelowi mogą korzystać z bezplatnych transferów shuttle busami, które kursują co 10-15 min. pomiędzy każdym z hoteli (za wyjątkiem Davy Crockett Ranch), a głównym wejściem Disneylandu. Jest to duże udogodnienie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.
  9. DOSTARCZENIE ZAKUPÓW DO HOTELU – jest to usługa dzięki której wszystkie zakupy, zrobione w dowolnym sklepie Disneylandu są dostarczane jeszcze tego samego dnia do hotelu gości.
  10. DISNEYLAND MAGIC PASS – jest to specjalna wielofunkcyjna karta, która otrzymują goście przy zameldowaniu w swoim hotelu Disneya. Dzięki niej mogą oni wejść do swojego pokoju, przejść przez bramki Disneylandu, korzystać z usługi FASTPASS, z kuponów żywieniowych i wiele innych dodatkowych usług.