tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Tropical Islands

TROPICAL ISLANDS NIEMCY - strefa odnowy biologicznej

Strefa Odnowy Biologicznej ma 10.000 metrów kwadratowych. Amatorzy wellnessu i spa mogą rozkoszować się jedynym w swoim rodzaju kompleksem siedmiu saun i łaźni parowych zlokalizowanych wśród bujnej tropikalnej roślinności. Znajduje się tu wzniesioną z rozmachem Świątynia Angkor Wat i mieszcząca się w niej Grotę Mgły oraz Saunę Vishnu.

 

Wewnątrz Kanionu Alcantara znajdziecie Grotę Solną Gunung Mulu dla wszystkich pragnących zrobić coś dobrego dla swoich dróg oddechowych oraz Campur Campur Natural Beauty Sauna, w której można korzystać z masek i peelingów na całe ciało.

 

W osadzie tropikalnej znajduje się budynek wsparty na pięciometrowych palach – to sauna drzewna. Na poziomie parteru zlokalizowane są sauna ziołowa Inipi oraz kwiatowa łaźnia parowa Guruwari. Warto zanurzyć się, szczególnie po wyjściu z sauny, w basenie z zimną wodą, skorzystać ze źródła lodowego Kinabulu oraz orzeźwiających pryszniców.  Błogiego relaksu zaznać można w  gejzerach Waiotapu.

 

Codziennie w wybranych saunach “Saunameister” zaprasza na regularne napary z elementami show. Mają one charakter odprężający, a także służą rozrywce. Na przykład w saunie kamiennej co jakiś czas odbywają się napary a la torreador, a także napary, które nie tylko Was rozgrzeją, ale również rozbawią – np. “Auto-Stop”. W grocie solnej warto wybrać się w podróż tropem upajających zapachów lub oddać się relaksowi przy medytacyjnych dźwiękach misy dźwiękowe.

FITNESS

Zapraszamy do fitness clubu Tropical Islands położonego przy pasażu handlowym na pięterku. Pomieszczenie fitness clubu jest klimatyzowane i wyposażone w ergometry rowerowe, bieżnie, crosstrainery oraz urządzenia do treningu mięsni nóg, pleców, brzucha, bicepsów i ramion.

 

 

 

MASAŻE

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży w Tropical Islands. Masaże pomagają się odprężyć i mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Oferta obejmuje zabiegi najrozmaitszego rodzaju, poczynając od klasycznego masażu tajskiego, przez masaż ajurwedyjski, a kończąc na masażu Hot Stone.

TROPIDAL ISLANDS - OFERTA ZAKWATEROWANIA: