tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Tropical Islands

TROPICAL ISLANDS NIEMCY - strefa tropikalna

Tropical Islands zaprasza Państwa do przeżycia tego, co najlepsze w tropikach – 365 dni w roku. Natura, egzotyka, temperatura, architektura – to, co najciekawsze we wszystkich regionach tropikalnych, znajdą Państwo  w parku wodnym Tropical Islands pod jednym dachem. Obcy, fascynujący świat u bram Berlina zaledwie 70 km. od granicy z Polską.

 

LAS DESZCZOWY

Znajduje się tu ponad 20.000 roślin, co oznacza, że jest to największy kryty las deszczowy w Europie.  Kręte ścieżki wiodą przez krainę z jedyna w swoim rodzaju flora, nad namorzynowymi bagnami rozpięto mosty, jest tu tez cala masa kwiatów i owoców. Codziennie odbywają się wycieczki z przewodnikiem dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o pnączach, orchideach i innych osobliwościach. Dzięki tak dużej ilości kwitnących roślin, drzew owocowych i roślin wodnych, a także pnączy i palm możemy przybliżyć Państwu tropikalne regiony wraz z ich roślinnością.

 

 

 

PLAŻA DO GIER

Sezon plażowy już nigdy się nie skończy – piękna tropikalna plaża pokryta delikatnym, białym piaskiem to doskonale miejsce, w którym można pograć w siatkówkę plażową, pobiegać, pokopać piłkę, czy się po prostu wyszaleć. Tego świat jeszcze nie widział  – w końcu jest to największa plaża pod dachem na świecie.

 

 

 

WIOSKA TROPIKALNA

W wiosce tropikalnej można wiele odkryć i równie wiele przeżyć, są tańce, uczty, coś do obejrzenia i cos do spróbowania. Wioska tropikalna składa się z autentycznych domów z 6 tropikalnych regionów świata, które tu na miejscu – w Tropical Islands – zostały zbudowane przez pochodzących stamtąd rzemieślników. Kolorowy rynek zachęca do zakupu rękodzieła, roślin czy pamiątek. Na scenie Wayang występują artyści z całego świata. Do wioski Tropikalnej warto wybrać się nie tylko ze względu na oryginalne budowle z dalekich krajów, lecz również dlatego, że właśnie tutaj usytuowane jest większość restauracji i barów Tropical Islands.

 

 

 

 

POŁUDNIOWY PACYFIK

W Tropical Islands Południowy Pacyfik ma 4000 metrów kwadratowych powierzchni i łączną długość trzech basenów olimpijskich. Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa! Można także korzystać z płetw, okularów, piłek, słowem ze wszystkiego, co służy w wodzie do zabawy. Piaszczysta plaża o szerokości 7 metrów ciągnie się wzdłuż brzegu, są na niej setki leżaków i przy (prawie) każdej pogodzie „prawdziwe” słońce gwarantuje naturalną opaleniznę.

 

 

 

 

KLUB DZIECIĘCY TROPINO


Serdecznie witamy w dziecięcym klubie Tropino! Doświadczeni animatorzy chętnie zajmą się dziećmi w każdym wieku – oprócz wielu zabawek mają oni liczne dobre pomysły. Atrakcja: ogromna zjeżdżalnia dla dzieci w formie tygrysa szablozębnego. Jak również piłka nożna do skakania. Oraz wiele innych miejsc zabawy do odkrycia, zjeżdżania, wspinania, zanurzania się i czołgania. Tutaj dzieciaki mogą się wyszaleć w wielkim obiekcie wspinaczkowym z przyległym kojcem pełnym kolorowych piłeczek, pobawić się klockami lego rozmiaru XXL i sprawdzić się w roli kierowcy samochodzików na minitorze kartingowym. Na maluchy czekają łódki „bumper boats“, rowerki wodne, a także stoły do hokeja stołowego!

 

 

 

 

LAGUNA Z WYSPY BALI


Laguna jak na Bali… i są nawet małpy! Laguna w Tropical Islands Resort została zaprojektowana przez Made Wijaya, najbardziej znanego w tej chwili projektanta balijskich ogrodów. Piaskowiec, drewno i palmy okalają brzeg, balijskie chaty, kalkut (wieża wartownicza), groty i typowa małpia skała porwą Państwa na Bali, na Wyspę Bogów. W ciągu dnia jest do idealne miejsce dla dzieci. Dwie podziemne ślizgawki wodne, sztuczna rzeka, jacuzzi i wodospady gwarantują świetną zabawę przy temperaturze wody rzędu 31°C. Dzięki lekkiemu spadowi do basenu mogą wchodzić także maluchy. Ale uwaga – musicie Państwo mieć swoje pociechy cały czas na oku! Woda mado 1,35 metra głębokości.

 

 

 

 

 

ZJEŻDŻALNIA WODNA


Najwyższa wieżowa zjeżdżalnia wodna w Niemczech o wysokości 27 metrów dostarczy nam bardzo dużo atrakcji. Na górze czekają na nas 4 różne ślizgawki. Od najłagodniejszej, rodzinnej na której będziemy zjeżdżać na specjalnych oponach do zjeżdżalni turbo, na której zjeżdżać będziemy z prędkością nawet 70km/h. Wszystkie zjeżdżalnie w Tropical Islands posiadają certyfikat niemieckiego TÜV.

 

 

 

 

LOTY BALONEM


Możemy poszybować balonem i podziwiać rajską wyspę z lotu ptaka na 2 różne sposoby. 2-osobowym balonem na linie  i wzbić się na wysokość 55metrów na ok 10 minut, skąd będziemy mogli zrobić zdjęcia całej hali Tropical Islands lub 20 minutowy lot klasycznym balonem nad tropikami gdzie będziemy mogli rozkoszować się wspaniałym widokiem roślinnego świata i całego parku Tropical Islands.

 

 

 

ta.

TROPICAL ISLANDS - OFERTA ZAKWATEROWANIA: