tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Kraina Bajki i Baśni (Francja) - 6 Days

Kraina Bajki i Baśni (Francja) – 6 Dni

Radosne chwile z rodziną w najbardziej znanych francuskich parkach rozrywki i edukacja przez zwiedzanie.

Disneyland to fantastyczny bajkowy świat, miejsce, gdzie spełniają się sny i marzenia, do zabawy zapraszają postacie ze słynnych kreskówek, tematyczne parki, przedstawienia i parady zachwycą osoby w każdym wieku.

Park Asteriksa to następna porcja niezapomnianych wrażeń: piękne, kolorowe miasteczko stworzone na podstawie słynnego komiksu, rollercoaster – wyzwanie dla najodważniejszych – to tylko część atrakcji parku.

Dobry pomysł na wakacje i wspaniały prezent na Dzień Dziecka! Łączna trasa we Francji: ok. 1150 km.

Kraina Bajki i Baśni, 6 dni, autokarem

Atuty oferty

  • Disneyland i Park Asteriksa
  • rodzinna rozrywka
  • rejs po Sekwanie
  • najważniejsze zabytki Paryża

Program

Day 1
WYJAZD Z POLSKI.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

Day 2
PARYŻ

Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd słynnym paryskim metrem lub RER do centrum PARYŻA: spacer przy Centrum Pompidou – jednej z najbardziej rozpoznawalnych budowli, Hôtel de Ville – siedzibie administracji miasta. Zwiedzanie kościoła św. Seweryna, dalej Dzielnica Łacińska: Panteon, Sorbona, gwarny bulwar Saint-Michel, bulwar Saint-Germain. Kolacja.
Powrót do hotelu, nocleg.

Day 3
DISNEYLAND

Śniadanie. Wyjazd do DISNEYLANDU – wybranego w 2018 r. najlepszym parkiem rozrywki na świecie. Całodzienny pobyt w baśniowej krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje.
Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

Day 4
PARYŻ

Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Paryża: bazylika Sacré-Cœur wzniesiona na szczycie wzgórza Mont­martre, Place du Tertre – jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża, Łuk Triumfalny – symbol Francji, Champs-Elysées – uważane za najpiękniejszą aleję świata. Rejs statkiem po Sekwanie. Czas wolny. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd lub wejście na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Kolacja.
Powrót do hotelu i nocleg.

Day 5
PARK ASTERIXA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do PARKU ASTERIKSA, krainy Asteriksa i Obeliksa. Wizyta u doskonale znanych i lubianych bohaterów komiksowych opowieści w antycznej Grecji, cesarstwie rzymskim i wiosce Galów. Park zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny, proponując różnorodne rozrywki: zjazdy na drewnianych łodziach, spływy na tratwach, przejażdżkę kolejką górską, alejki spacerowe, pokazy delfinów, spektakle i wiele, wiele innych.
Wyjazd w do Polski.

Day 6
WYJAZD DO POLSKI

Świadczenia zawarte w cenie

Świadczenia zawarte w cenie

  • 3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 3 kolacje (1 serwowana w restauracji, 2 w restauracjach FLUNCH – typu self-service) zgodnie z programem • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

Płatne dodatkowo:

  • Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: ok. 175 EUR/dorośli, ok. 150 EUR/dzieci do 11 lat.
  • W 2. dniu przed zakwaterowaniem: zwiedzanie bazyliki Saint-Denis (poniedziałek-sobota) lub spacer w dzielnicy La Defense w okolicy Grande Arche (niedziela).y wstepow

Mapa

Miejsce wsiadania

From zł1,600.00 zł0.00
per Dorosły
From zł1,500.00
per Dziecko (3-12l.)
From zł0.00
per Infant

Trip Facts

  • 2 posiłki
  • Autokar
  • Objazdowa