tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Blog podróżniczy

Ponowne otwarcie hotelu New York the Art of Marvel ****

Już niedługo ponownie zostanie otwarty słynny hotel New York, ale już w nowej odsłonie jako hotel tematyczny The Art Of Marvel. Zobacz jakie niespodzianki będą czekać na gości hotelu.

Disney’s Hotel New York w paryskim Disneylandzie przeszedł gruntowną modernizację. Tematem przewodnim obiektu nadal będzie Nowy York, ale nie ten, który znamy z podróży i filmów, lecz z komiksów Marvela.

 

„Chcemy stworzyć w Disneylandzie hotel, z którego Tony Stark byłby dumny” powiedział Bob Chapec przewodniczący paryskiego Disneylandu, podczas konferencji D23 w Anheim zaraz po tym, jak ogłoszono, że Disney’s Hotel New York z nieokreślonego manhattańskiego wieżowca przeobrazi się w Stark Tower z filmu o Iron Manie.

 

Odmieniony Hotel New York – The Art of Marvel będzie swoistym muzeum filmowych herosów. Oprócz Iron Mana zobaczymy w nim szereg innych postaci znanych z komiksów Marvela: Strażników Galaktyki, Halcka, Spidermana i mutantów z serii X-men. Na ścianach pojawią się gabloty z oryginalnymi kostiumami z filmów oraz komiksowe plansze. Tłem dla super bohaterów staną się eleganckie wnętrza urządzone w stylu art deco. Disney zaprezentował je na efektownych wizualizacjach.

 

Nie ma jeszcze oficjalnej daty rozpoczęcia i zakończenia remontu, ale nieoficjalnie mówi się, że hotel zostanie otwarty najprawdopodobnie zimą  2022r. 

 

Hotel New York – The Art of Marvel będzie pierwszym obiektem inspirowanym światem komiksów Marvela. Wcześniej Disney inwestował już jednak w atrakcje nawiązujące do spuścizny studia: Guardians of the Galaxy — Mission: BREAKOUT w Disneylandzie w Kalifornii oraz Adventure and Iron Man Experience w Hong Kongu.

 

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych  lat w Paryżu także pojawią się podobne atrakcje. Skąd to wiemy? Disneyland Paris opublikował niedawno strategiczny plan rozwoju, gdzie pojawiły się wzmianki o nowych atrakcjach w Walt Disney Studios. Ich tematem przewodnim będą właśnie komiksy Marvela. Zostanie stworzona nowa strefa Marvel Land, która zastąpi strefę Backlot, natomiast roller coaster Aerosmith zostanie przerobiony na atrakcję nawiązującą do Spider Mana.

 

Zapraszamy już teraz do rezerwacji hotelu New York The Art of Marvel.

Previous slide
Next slide