tel. 22 6468290

Infolinia sprzedażowa

Pon - Pt: 10:00 - 18:00

Godziny pracy biura

ul. Odyńca 69, Warszawa 02644

Nasz adres

Blog podróżniczy

Nowy park w naszej ofercie

Już teraz do naszej oferty dołącza nowy park rozrywki - największy park wodny w polsce SUNTAGO.

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie znajdujący się we Wręczy obok Mszczonowa, zaledwie 30 min drogi od Warszawy. Obiekt umożliwia spędzenie urlopu w Polsce w tropikalnym klimacie 32 stopni Celsjusza, w otoczeniu ponad 740 prawdziwych palm przywiezionych z różnych zakątków świata. W Suntago do dyspozycji są trzy strefy tematyczne – Jamango, Relax oraz Saunaria. Te dwie ostatnie dostępne są wyłącznie dla gości powyżej 16 roku życia.

 

STREFA JAMANGO – Jamango to wodna dżungla z masą atrakcji na światowym poziomie: 30 zjeżdżalni, basen ze sztucznie generowaną falą, rwąca rzeka czy rzeka przygód. Miłośników surfingu zapraszamy na lekcje na symulatorze surfingu z certyfikowanym instruktorem. W strefie znajduje się zewnętrzny i wewnętrzny basen termalny z barem a także zlokalizowany na zewnątrz wodny plac zabaw dla dzieci (czynny w sezonie letnim). Do dyspozycji gości są także dwie restauracje oraz bary: Poleczka z kuchnią polską, Va Bene z daniami włoskimi, a także Pirat Snack Bar oraz Juice Bar dla najmłodszych.

 

STREFA RELAX – dedykowana gościom powyżej 16 roku życia, to część Suntago w której zlokalizowane są także Saunaria, Wellness & SPA oraz baseny witalne. To idealne miejsce do regeneracji i wypoczynku w otoczeniu palm sprowadzonych z Kostaryki, Malezji, Florydy. W zewnętrznym i wewnętrznym basenie z wodami termalnymi czekają na gości jacuzzi, hydromasaże a także 2 bary osadzone z basenie. W tej strefie znajduje się amerykańska restauracja ARIZONA.

 

STREFA SAUNARIA – Sauny w Suntago zajmują powierzchnie 2500 mkw. Mamy do wyboru ponad 10 saun oraz atrakcje takie jak grota solna, Mont Blanc jako grota śnieżna, łaźnia turecka oraz orzeźwiający prysznic w kształcie kwiatu. Jest tu też Wioska Egipska w skład której wchodzą sauny fińskie, sauny bio i sauna infrared. W saunach fińskich panuje wyższa temperatura, a sauny bio charakteryzuje wyższa wilgotność i niższa temperatura. Sauny noszą tematyczne nazwy: Sauna Sahara, Sauna Ramzesa, Kamienna Krypta, Sauna Cheopsa, Sauna Sfinksa. Warto zaznaczyć, że Saunaria jest strefą beztekstylną i przebywać w tej strefie mogą osoby które ukończyły 16 lat.