O nas

Sun Kiss Travel:

 

25 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów do parków rozrywki. 
Ponad 25 000 zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni z tak dużej liczby klientów, którzy nam zaufali i powierzyli zorganizowanie wymarzonego urlopu. Cieszymy się z faktu, iż większość naszych klientów to klienci, którzy wracają do nas po raz kolejny, a niektórzy korzystają z naszych usług nawet po kilkadziesiąt razy. 
Wszystkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty i gwarancje ubezpieczeniowe klientów. Dzięki temu, nasi klienci czują się bezpiecznie i darzą nas swoim zaufaniem.
Profesjonalny zespół gwarantujący usługi na najwyższym poziomie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zorganizować każdy wyjazd w dowolne miejsce na świecie z dowolnym programem wypoczynku lub zwiedzania. 

Jako doświadczeni profesjonaliści zajmujący się od wielu lat organizowaniem imprez turystycznych, ciągle doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc każdego roku w wielu wyjazdach edukacyjnych i szkoleniowych. Regularnie również bierzemy udział w targach branżowych i konferencjach naukowych poświęconych branży turystycznej, branży wyjazdów motywacyjnych i biznesowych oraz branży wyjazdów ekskluzywnych i luksusowych.  Jesteśmy polskim touroperatorem, który specjalizuje się w wycieczkach do parków parków rozrywki w Europie. 

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe potrzebne do prowadzenia działalności organizatora imprez turystycznych. Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29.08.1997 o usługach turystycznych, posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki województwa Mazowieckiego o nr. 1169. Pełne bezpieczeństwo naszych klientów jest zagwarantowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe Signal Iduna, gdzie posiadamy polisę ubezpieczeniową nr. M187910.  Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów powrotu klientów do kraju oraz zwrot wniesionych wpłat, w przypadku gdy organizator tego nie zapewni.  


Działamy w Polsce od 1998r. Dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych i rezerwacji hoteli. Nasza solidność i jakość oferowanych usług potwierdza rosnąca liczba stałych klientów.

Posiadamy licencje IATA/TIDS – jest to licencja wydawana przez światowa organizacje IATA, gwarantująca solidność i rzetelność wszystkich jej członków organizacji. W 2013 r. otrzymaliśmy certyfikat RZETELNA FIRMA, wystawiany przez KRD Biura Informacji Gospodarczej, co potwierdza stabilność i jakość usług naszej firmy. 

Umożliwiamy wygodne i szybkie rezerwacje 24h na dobę przez 365 dni w roku przez Internet  oraz gwarantujemy pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności, które mogą odbywać się przelewem tradycyjnym, płatnością online lub gotówką.

 

Możesz również wysłać zapytanie wypełniając formularz poniżej