Disneyland Paryż

DISNEYLAND PARYŻ - FASTPASS

DISNEYLAND PARYŻ – usługa FASTPASS.

 

FASTPASS – co to jest i jak działa usługa FASTPAS w Disneyland Paryż?

 

FASTPASS to darmowa usługa w parkach Disneylandu, która umożliwia skrócenie czasu oczekiwania do wybranych najbardziej popularnych atrakcji Disneylandu. Aby skorzystać z usługi Fastpass należy umieścić bilet wstępu do parku w specjalnej maszynie znajdującej się przed daną atrakcją, a następnie pobrać bilet Fastpass, na którym znajduje się informacja w jakim przedziale czasu możemy skorzystać z danej atrakcji. W danym czasie można posiadać tylko jeden bilet Fastpass. Kolejny bilet można uzyskać dopiero, gdy poprzedni wygaśnie lub zostanie wykorzystany (na bilecie zawsze znajduje się informacja kiedy można pobrać kolejny Fastpass). Zaraz po przybyciu do Disneylandu na mapach obu parków sprawdź jakich atrakcji dotyczy ta usługa.

 

 

 

 

Które atrakcje działają w systemie FASTPASS ?

Usługa FASTPASS dostepna jest przy nastepujacych atrakcjach:
– Indiana Jones, Space Mountain, Buzz Lightyear Blast, Big Thunder Mountain, Peter Pan, Star Tours
– Twilight Zone Tower of Terror, Rock & Roller Coaster, Flying Carpets over Agrabah, Ratatouille.

 

 

 

Rodzaje FASTPASS:

1. ZWYKŁY FASTPASS

Zwykły FASTPASS otrzymujemy kupując dowolny bilet do Disneylandu w naszym serwisie BILETYDOPARKOW.PL.  Aby skorzystac z usługi FASTPASS należy otrzymany bilet, umieścić w specjalnej maszynie znajdującej się przed daną atrakcją. Otrzymujemy oddzielny bilet Fastpass, na którym znajduje się informacja w jakim przedziale czasu możemy skorzystać z danej atrakcji. W danym czasie można posiadać tylko jeden bilet Fastpass. Kolejny bilet można uzyskać dopiero, gdy poprzedni wygaśnie lub zostanie wykorzystany (na bilecie zawsze znajduje się informacja kiedy można pobrać kolejny Fastpass).

2. VIP FASTPASS

VIP FASTPASS to nieograniczony dostęp  do wszystkich atrakcji w systemie FASTPASS bez czekania i bez wcześniejszego rezerwowania godziny pobytu. W przypadku VIP FASTPASS klienci udają się bezpośrednio w dowolnej porze do danej atrakcji i mogą z niej korzystać bez ograniczeń nie czekając w żadnych kolejkach oraz dowolna ilość razy. VIP FASTPAS otrzymują wraz z biletem wstępu do parku tylko goście, którzy maja zarezerwowaną jedną z następujących opcji zakwaterowania: pokój typu Castle Club w hotelu Disneyland, apartament w hotelu Disneyland,  apartament w hotelu New York, apartament w hotelu New Port Bay Club lub apartament w hotelu Sequoia Lodge.  Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją jednego z tych pokoi, prosimy o kontakt z  naszą infolinią.

 

3. HOTEL FASTPASS

HOTEL FASTPASS to dostęp bez kolejek do jednej wybranej atrakcji dziennie (z wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS). Tego typu bilet przysługuje gościom tylko raz dziennie podczas każdego dnia pobytu w Disneylandzie. Ten FASTPASS otrzymują wraz z biletem wstępu do parku tylko goście, którzy mieszkają w wybranych pokojach o podwyższonym standardzie w hotelach Disneyowskich. Pakiety w pokojach o podwyższonym standardzie mogą Państwo zarezerwować kontaktując się z naszą infolinią.

 

4. SUPER FASTPASS

SUPER FASTPASS to dostęp bez kolejek do trzech wybranych atrakcji dziennie (z wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS). Klienci mają do wyboru następujące atrakcje – Ratatouille, Peter’s Pan Flights  i Buzz Lightyear Laser Blast lub Starwars Hyperspace Mountain, Rock’n Roller Coaster with Aerosmith i The Twilight Zone Tower of Terrror. SUPER FASTPASS nie upoważnia do wstępu do parku – należy kupić najpierw zwykły bilet wstępu i do niego dokupić SUPER FASTPASS. Ten Fastpass mogą Pań wykupić kontaktując się z naszą infolinią.

 

5. ULTIMATE FASTPASS

ULTIMATE FASTPASS to dostęp bez kolejek do wszystkich atrakcji działających w systemie FASTPASS. Klienci mają do wyboru dwie opcje. Pierwsza opcja – dowolna atrakcja w systemie FASTPASS lecz tylko raz dziennie każda, druga opcja – dowolna atrakcja w systemie FASTPASS dowolną ilość razy. ULTIMATE FASTPASS nie upoważnia do wstępu do parku – należy kupić najpierw zwykły bilet wstępu i do niego dokupić ULTIMATE FASTPASS. Ten Fastpass mogą Państwo wykupić kontaktując się z naszą infolinią.