Statek DISNEY WISH

Disney Wish to najnowszy statek we flocie Disney Cruise Line. Zostałon zwodowany w 2022 roku. Statek może  zabrać jednocześnie 4000 pasażerów w 1244 kabinach. Wśród nich na najnowszym statku Disney’a znajdziemy komfortowe rodzinne kajuty oraz niezwykłe apartamenty królewskie wprost ze świata Śpiącej Królewny.

 

I choć atrakcje na pokładzie w dużej mierze dedykowane są dla dzieci to nie brak  również miejsca wyłącznie dla dorosłych – dedykowane kluby, strefy SPA i restauracje. Po raz pierwszy na statku Disneya goście mogą wyruszyć w kosmiczną podróż po galaktyce Gwiezdnych Wojen w  Star Wars Hyperspace Lounge.

Previous slide
Next slide

Statki Disneya:

STATEK DISNEY MAGIC

Disney Magic to nie tylko zwykły statek.  To podróż w krainę marzeń, gdzie każdy moment jest wyjątkowy. Wiatr we włosach, zapach soli morskiej, gwiazdy na niebie – to wszystko sprawia, że zapominasz o codzienności i wkraczasz w magiczny świat Disneya.
MAGIC

STATEK DISNEY WONDER

Statek Disney Wonder to prawdziwa opowieść, która rozpoczyna się w momencie, gdy stawiasz stopę na pokładzie. Wszystko tu jest przesiąknięte duchem klasycznych filmów Disneya. Od kolorowych kabin po magiczne korytarze – każdy krok to nowy rozdział w tej bajce na wodzie.
WONDER

STATEK DISNEY DREAM

Majestatyczny statek Disney Dream to  doskonałe połączenie elegancji stylu Art Deco, komfortu, rozrywki i marzeń armatora Disney Cruise Line by stworzyć jeden z najbardziej spektakularnych i eleganckich wycieczkowców pływających po morzu.
DREAM

STATEK DISNEY FANTASY

Statek Disney Fantasy to drugi z bliźniaków we flocie Disney'a (wraz z Disney Fantasy). Statek ten jest znacznie większy niż dwa starsze statki z floty Disney Cruise Line - Disney Magic i Disney Wonder.
FANTASY

STATEK DISNEY WISH

Zapraszamy do największego i najnowszego statku Disney Cruise Line - Disney Wish. Atrium statku twórcy prezentują jako przestronną i elegancką przestrzeń, inspirowaną bajkami stworzonymi przez Walt Disney Company.
WISH

Rozkład rejsów:

Atrakcje na pokładzie: