Disney Magic stworzony został by przypomnieć blask i piękno złotej ery podróży oceanicznych. W wyniku skrupulatnej budowy i wyczerpujących testów powstała jednostka łącząca siłę, prędkość i piękną formę. Dziś ten solidny statek zapewnia pasażerom optymalną wygodę, bezpieczeństwo i, co najważniejsze, jest przyjazny dla rodzin.

Statek został całkowicie odnowiony w październiku 2013 roku. Dobudowano 2 nowe zjeżdżalnie na górnym pokładzie, całkowicie odnowiono prawie wszystkie restauracje i bary. Ponadto zmieniono wystrój holu głównego oraz teatru.

Specjalne zamawiane grafiki, rzeźby i wyroby z drewna, jak również unikatowe obrazki z przepastnych archiwów wytwórni Disney’a sprawiają że wnętrza statku (styl Art Deco ) są niepowtarzalne i łatwo rozpoznawane. Gości wita wykonana z brązu figura Myszki Miki jako sternika, oddając doskonale świat przygody i zabawy do którego wkraczają.

 

Statek DISNEY MAGIC

Previous slide
Next slide

Statki Disneya:

STATEK DISNEY MAGIC

Disney Magic to nie tylko zwykły statek.  To podróż w krainę marzeń, gdzie każdy moment jest wyjątkowy. Wiatr we włosach, zapach soli morskiej, gwiazdy na niebie – to wszystko sprawia, że zapominasz o codzienności i wkraczasz w magiczny świat Disneya.
MAGIC

STATEK DISNEY WONDER

Statek Disney Wonder to prawdziwa opowieść, która rozpoczyna się w momencie, gdy stawiasz stopę na pokładzie. Wszystko tu jest przesiąknięte duchem klasycznych filmów Disneya. Od kolorowych kabin po magiczne korytarze – każdy krok to nowy rozdział w tej bajce na wodzie.
WONDER

STATEK DISNEY DREAM

Majestatyczny statek Disney Dream to  doskonałe połączenie elegancji stylu Art Deco, komfortu, rozrywki i marzeń armatora Disney Cruise Line by stworzyć jeden z najbardziej spektakularnych i eleganckich wycieczkowców pływających po morzu.
DREAM

STATEK DISNEY FANTASY

Statek Disney Fantasy to drugi z bliźniaków we flocie Disney Cruise Line (wraz z Disney Fantasy). Statek ten jest znacznie większy niż dwa starsze statki z floty Disney Cruise Line - Disney Magic i Disney Wonder.
FANTASY

STATEK DISNEY WISH

Zapraszamy do największego i najnowszego statku Disney Cruise Line - Disney Wish. Atrium statku twórcy prezentują jako przestronną i elegancką przestrzeń, inspirowaną bajkami stworzonymi przez Walt Disney Company.
WISH
Previous slide
Next slide

Pokoje Superior

Elegancko udekorowane pokoje rodzinne. Przestronne i komfortowe. W każdym pokoju 2 duże podwójne łóżka, łazienka (szlafrok, kapcie, suszarka), minibar, klimatyzacja, TV (kanały Disneya), sejf, ekspres do kawy.